Suoraan sisältöön

Kixit

Me olemme Kixit

Sinä tunnet asiakkaasi, me tunnemme tavan tehdä heille vaikuttavaa markkinointia. Tiimimme koostuu idearikkaista suunnittelijoista, kuvaajista ja raudanlujasta digimarkkinointiosaamisesta.

Puhelin
044 241 2144

Sähköposti
toimisto@kixit.fi

Tekijöiden yhteystiedot

  • Vesa Kärkkäinen

    Toimitusjohtaja, AD


    vesa@kixit.fi
    040 583 7993

  • Sina Kurki

    Digimarkkinointi-AD


    sina@kixit.fi
    050 539 2147

  • Elmo Knuuttila

    Digi-AD


    elmo@kixit.fi
    044 077 0060

  • Salla Hyvönen

    Markkinointisuunnittelija

    ja projektipäällikkö


    salla@kixit.fi
    050 911 2415

  • Jonne Vaahtera

    Projektipäällikkö

    ja valokuvaaja


    jonne@kixit.fi
    050 553 3778

  • Veera Miettinen

    AD-assari


    veera@kixit.fi
    044 231 1895

  • Kai Tiihonen

    Taloushallinto


    kai@kixit.fi

Mainostoimisto Kixit Oy

Kasarminkatu 10, 50100 Mikkeli

Kixit Oy on vuonna 2005 perustettu mainos- ja viestintätoimisto sekä digimarkkinoinnin osaaja. Monipuolisiin palveluihimme luottavat niin valtakunnalliset, kuin paikallisetkin toimijat, jotka haluavat erottua massasta sekä saada tuotteensa ja palvelunsa esille brändiä tukevin keinoin.

Toimipaikkamme sijaitsee Mikkelissä, mutta asiakkaamme koko Suomen alueella. Toteutamme paljon erilaista markkinointimateriaalia myös kansainvälisiin tarpeisiin - erityisesti Euroopan ja Aasian markkinoille. Teemme markkinointiviestintää suurella sydämellä ja autamme asiakkaitamme saamaan viestinsä esille – parhaalla mahdollisella tavalla, parhaissa mahdollisissa kanavissa.

Laskutustiedot

Kotipaikka:

Mikkeli

Y-tunnus:

2173075-8

ALV-tunnus:

FI21730758

OVT-tunnus:

003721730758

Verkkolaskutusoperaattori:

Maventa

Operaattoritunnus:

003721291126

Operaattoritunnus, jos pankki operaattorina:


DABAFIHH

Ota yhteyttä

Anna vastaus numeroina

Tutustu palveluihimme